Widzew Łódź wygrywa mecz z Wisłą Płock 0:2. Bramki strzelili S. Bergier i E. Kornvig.

Co się wydarzyło?

Mecz odbył się w ramach 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy, sezon 2025/26. Widzew Łódź wygrał mecz 0:2, dzięki bramkom strzelonym przez S. Bergiera i E. Kornviga.

Dlaczego to ważne dla Widzewa Łódź?

Ta wygrana to pierwsza w 2026 roku dla Widzewa Łódź. Łodzianie mogli strzelić więcej goli, ale wygrana to duży sukces dla zespołu.

Co dalej?

Widzew Łódź będzie musiał utrzymanać dobrą formę, aby awansować w ligowej tabeli. Kolejne mecze będą bardzo ważne dla zespołu.

StatValue
Bramki0:2
StrzelcyS. Bergier, E. Kornvig
Żółte kartkiNowak, Leszczyński, Rogelj, Haglind-Sangre (Wisła), Fornalczyk, Bergier, Andreou, Krajewski (Widzew)